Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Aivars Dresmanis

Pārmaiņu koučings. Rinda no Raiņa ”Uguns un nakts” – ”Pastāvēs, kas pārmainīsies” man un maniem klientiem ir dzinulis darboties, meklēt, attīstīties un priecāties par dzīvi. Mans klients vēlas pārmaiņas, vēlas sasniegumus, vēlas rast risinājumus.

Esmu ideālists un ticu, ka cilvēks ir apveltīts ar nepieciešajām spējām un varēšanu, lai realizētu savas vēlmes un sapņus. Šķēršļi un grūtības dzīves ceļā ir nepieciešami, lai cilvēks attīstītos un augtu gan fiziski, gan garīgi.

Līdzīgi kā mani klienti, arī es eju izaugsmes ceļu, kas mainījās, kad apzinājos, ka visā savas profesionālās, finansista karjeras laikā esmu vairāk rūpējies par cilvēkiem nevis cipariem.

Matemātika un finanses deva man izpratni par to, cik svarīga cilvēkiem ir kārtība un struktūra, ka haosam ir sava, radošā nozīme. Tomēr, cilvēkam ir vajadzīgs arī plāns un likumsakarības, kas palīdz virzīties uz saviem mērķiem.

Cīņas māksla un sevišķi Aikido iemācīja man strādāt ar savām emocijām, atpazīt tās, izprast un atlaist. Emocionālās inteliģneces vai savdabīga mentāla aikido prakse attīsta izpratni par stresu un ir efektīvs veids tā samazināšanai.

Attīstība un izaugsme nozīmē pārmaiņas, kvalitatīvas izmaiņas no tā, kas Es biju vakar un kas Es esmu šodien. Lai nodrošinātu saviem klientiem drošu un efektīvu sadarbību viņu ceļā uz pārmaiņām esmu mācījies The Couching Accademy (Personal Performance Coach, NLP Practicioner, Corporative Coaching Diplomas). Koučings ir nebeidzamas attīstības ceļš un tāpēc turpinu apmeklēt dažādus seminārus, apgūstu jaunas iemaņas un profesionālus paņēmienus.

Koučings ir darba rīks tiem, kas vēlas efektīvi vadīt pārmaiņas savā dzīvē, karjerā, attiecībās.

Es ticu, ka katrs no mums ir spējīgs patstāvīgi iet savu izaugsmes ceļu, pārvarēt grūtības, meklēt risinājumus un mainīties, tomēr divatā noiets ceļš ir divtik īsāks, aizraujošāks un drošāks. Kopā ar saviem klientiem es mācos uzdot sev pareizus jautājumus, meklēt atbildes un atklāt savu potenciālu.

 

Labākais sadarbības veids:

Apmēram 80% individuālā koučinga pakalpojumu tiek nodrošināti attālināti, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas. Tam ir vairākas pozitīvas iezīmes – sarunas laikā klients atrodas sev zināmā un drošā vidē, tiek ekonomēts laiks, kas nepieciešams nokļūšanai līdz sarunas vietai. Es priekšroku dodu sarunām ar Whatsapp un Skype starpniecību.

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Kristaps Lēperis 07.03.2018 16:25

Pēc padoma pie Aivara vērsos laikā, kad radās grūtības tikt galā ar mērķiem, prioritātēm un stresu. Kopīgi analizējot situāciju, Aivars man palīdzēja rast atbildes uz daudziem fundementāliem jautājumiem, bet pats galvenais, viņš palīdzēja saprast iemeslus. Šobrīd nonākot līdzīgāks situācijās, izmantoju zināšanas un tehnikas, kas ļauj atpazīt cēloņus, pirms problēmas aizmetņi pāraug reālā problēmsituācijā. Noteikti iesaku sadarboties ar Aivaru, lai pilnveidotu savu personisko izaugsmi.

Anonīms 27.02.2017 9:56

Aivars ir viens no tiem cilvēkiem, par kura satikšānu savā ceļā esmu ļoti priecīgs. Gan kā Aikido treneris, gan kā couch, gan kā draugs, Aivars man ir palīdzējis rast atbildes uz jautājumiem, kas man radušies. Dažreiz pat atpazīt un formulēt pašus jautājumus. Noteikti iesaku sadarbību ar Aivaru.

Vineta Vigupe

I would like to strongly recommend the couching sessions with Aivars Dresmanis to anyone who wants to improve their personal performance and skills to develop career prospects. His friendliness, trustworthiness and positive attitude helped me to identify and set goals correctly and to achieve them step by step. The questions asked by Aivars made me think out of the box and thus I have increased my ambitions and level of professionalism. Aivars has a very good sense of humour, and his helpful coaching sessions were encouraging me to personal development. Aivars listened me carefully and took me out of my comfort zone by asking certain questions. While answering them, I changed the directions of my thoughts and actions. His open-hearted, well-structured and positive approach has definitely opened me towards very successful results. Thank You, Aivars! ;) Vineta Vigupe Director / Research & Consulting at CBRE

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X