Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Anita Sāne

Personiskās izaugsmes, karjeras un pārmaiņu koučs, mentore, biznesa trenere.

Mans klients ir  biznesa profesionālis un vadītājs, kas vēlas caur pārmaiņām kļūt harmoniskāks un sasniegumiem bagātāks kā profesionālajā tā arī personiskajā dzīvē.

Mana pārliecība ir, ka visa sākums ir sevī un mainot sevi mainās arī pasaule mums apkārt. Man ir svarīgi, ka katrs cilvēks ar nodarbošanos, kas viņam patīk un der, gūst piepildījumu pasaulē. Manuprāt, cilvēks ir vienots veselums, kurā savijas gan personiskais, gan profesionālais. Mainot ko vienā pusē mainās arī viss pārējais. Vairāk kā piecpadsmit gadus strādājot personāla vadītājas un direktores amatos esmu pārliecinājusies, ka vislabākos rezultātus personiskajā attīstībā un biznesa problēmu risinājumu atrašanā dod individuālās darba metodes  ieskaitot koučingu. Mainoties mēs tuvojamies savam labākajam “es”, un tas ļauj skaidri formulēt gan personiskos, gan biznesa mērķus un tos arī sasniegt. Sadarbība ar kouču šo procesu veicina un paātrina. Es gribu būt Tavs sadarbības partneris, atbalsts un iedrošinātājs Tavā izaugsmes un pārmaiņu ceļā.
Kas man ir koučings – tas ir sadarbības veids, kas ļauj klientam atrast pašam savu ceļu.
Piedāvāju sadarboties gan klātienē, gan virtuālajā vidē (skaips). Pēc pieprasījuma izstrādāju kombinētas mācību un koučinga programmas.
Izglītība un pieredze:
  • Rīgas biznesa skolas maģistra grāds biznesa vadībā;
  • Baltic Coaching Centre kouča sertifikāts;
  • Biznesa konsultantes, uzņēmumu valdes locekles un personāla direktores darba pieredze.
Riga,

Tel.: +371 29259364

LV, EN, RU

Likme: 50 EUR €

anita.sane@gmail.com

anita.smiling

Anita Sāne raksta:

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Lāsma 31.08.2017 8:00

Pirms nolēmu lūgt palīdzību Anitai, man jau kādu laiku bija sajūta, ka savās domās eju uz rinķi un nespēju saviem spēkiem salauzt šo apburto loku. Anita, soli pa solim, palidzēja sakārtot manu domu virpuli un nodefinēt jautājumus par kuriem tiešām ir vērts domāt un uz kuriem jākoncentrējas. Man ļoti palīdzēja, ka mēs definējām mērķus un uzdevumus, kas nodrošināja skaidru struktūru. Mums bieži vien gribas, lai kāds iedod burvju tinktūru un visas problēmas atrisinās. Mūsu skype sarunās un caur visdažādākajiem mājas darbiem Anita man lika strādāt ar sevi un turpināja atgādināt, ka es pati esmu atslēga uz maniem panākumiem. Redzot mūsu darba rezultātus, kas protams nenotiek vienā dienā, es zināju, ka šis darbs neapstājas, un Anita man bija parādījusi instrumentus tālākai izaugsmei, par ko esmu ļoti pateicīga.

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X