Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Dace Jurjāne

Apziņas un motivācijas koučs (strādā individuāli un grupās)

Mans klients ir cilvēks, kuram šobrīd, iespējams, ir nepieciešama ne vien spēcīga motivācija, bet arī pamudinājums, lai atkal celtos un dotos uz priekšu. Iespējams, viņš ir nedaudz apjucis, iespējams, viņu piemeklējusi patiešām dziļa KRĪZE. Svarīgs ir tikai viens jautājums: vai Tu esi gatavs pieņemt apzinātu lēmumu un doties uz priekšu (jo cilvēks ir spējīgs rīkoties, neskatoties uz savām domām un emocijām), vai Tu esi gatavs uzņemties atbildību par 100%, nevainojot ne likteni, ne slikto priekšnieku, nekādu citu autoritāti? Ja Tava atbilde ir jā, mūsu sadarbība būs ražīga.

Es piedāvāju saviem klientiem mēklēt un arast risinājumus uz grūti atbildamiem jautājumiem, nērtām situācijām. Kad ir vēlme visu izbeigt vai gluži pretēju, sākt no sākuma – rast skaidrību un apziņu, ka zinu ko daru un uz kurieni eju.

IZGLĪTĪBA:

  • Profesionāls apziņas koučs (praktizēju no 2011. gada)
  • Apgūtas ICF akreditētas apmācības un saņemts Profesionāla apziņas kouča diploms (International Diploma in Professional Consciousness Coaching) (www.consciousnesscoachingacademy.com)
  • Mākslas zinātņu maģistrs/Latvijas Kultūras akadēmija (Studiju jomas – kultūras teorija, filosofija, psiholoģija, ētika, antropoloģija u.c.)
  • Apgūts kurss: Foundations of Positive Psychology un iegūts sertifikāts (www.meaningandhappiness.com/positive-psychology-online-course)
  • 1. līmeņa japāņu tradīcijas Reiki (Reiki Usui System of Natural Healing)
  • 2. pakāpe Aikido cīņas mākslā (Aikikai-Martial Arts; United Aikido Organisation)

No sirds ticu bibliskajai patiesībai, kas ietverta teicienā: ˮKas klaudzina, tam tiks atvērts.ˮ Ticu, ka skolotāji, kas mums ir vajadzīgi, uzrodas tad, kad esam tiem gatavi un esam gatavi saņemt jaunas zināšanas, kas mūs sagatavos nākamajai apziņas pakāpei. Mans vēlējums Tev: uzdrīksties un klaudzini. Pat ja būs jāklaudzina vairākas reizes, Tev tiks atvērts. Būšu pagodināta, ja ļausi man kļūt par durvīm Tavā ceļā uz nākamo apziņas pakāpi.

,

Tel.: +372 2005 8007

LV, EN, RU

Likme: 50 €

minerva.lv@inbox.lv

Dace Jurjane Turker

Dace Jurjāne raksta:

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Riga Coach 06.12.2016 14:44

Dace coached me during a 5 session cycle on relationship issues and did so excellently. As a coach she is fully dedicated on getting me there where I want to be, always keeping track of my progress while asking important questions. Her full attention, deep listening, empathy and powerful presence make my coaching sessions wonderful and empowering. Dace helped me a lot to find clarity on my relationship issues, always connected with her heart and make me feel truly heard and acknowledged. – Pascal

Riga Coach 06.12.2016 14:44

– Tā bija mazliet neparasta, bet laba un pārdomas veicinoša pieredze. Vienā nodarbībā Dace parādīja, kā mērķtiecīgā un fokusētā veidā tikt tuvāk sev būtiskām lietām dzīvē, kā virzīties uz rīcību, lai īstenotu to, kas man svarīgs. Sākotnēji abstrakta un amorfa doma ieguva formu un virzību. – Žanna

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X