Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Edmunds Imbovics

Sertificēts personības attīstības, līderības un apmācības koučs - mentors, biznesa treneris. Esmu biznesa psihologs, uzņēmējs ar pieredzi tirdzniecībā vairāk, kā 20 gadus.

Svarīgākais panākumu gūšanai ir komunikācija.

Sākotnēji tā ir komunikācija ar sevi, savām vēlmēm, vajadzībām. Sava viedokļa veidošanu par sevi pašu, savām spējām, talantiem, reizēm arī traucēkļiem savu sapņu, mērķu, attīstības īstenošanai.

Tālāk seko komunikācija ar apkārtējo pasauli – tuviniekiem, draugiem, kolēģiem, klientiem un to, kam mēs ticam…

Komunikācija ir tā vērtība, kuru attīstīt piedāvāju mūsu sadarbībā.

Un iespējams, ka izprot sevi, savas vērtības, transformējot visu, kas ir traucējis, noteikti, vari būt laimīgāks, veidot sevi un caur sevi, pasauli.

 

PIEREDZE

Esmu radošs, uz attīstību un rezultātiem orientēts cilvēks. Ar uzņēmējdarbību saistītā pieredze ir palīdzējusi saprast, ka efektīvākā attīstība ir attīstība sadarbojoties. Jau vairāk, kā 20 gadus mana pieredze ir saistīta ar cilvēku organizēšanu, strukturēšanu, motivēšanu. Kopš 2011. gada esmu aktīvi pievērsies sociālo zinību, personības izaugsmes un efektivitātes studijām, treniņiem, praksei Baltijas valstīs, Krievijā, Kazahstānā un ASV.

Rezultātā ir iegūti ne tikai diplomi un starptautiski atzīti sertifikāti, bet arī zināšanas, prasmes un iemaņas, kuras attīstīt ir palīdzējušas vairāk, kā 700 stundu sadarbība ar individuāliem klientiem, un virs 1500 aizraujošu darba stundu ar grupām, komandām, studentiem.

Pieredze sadarboties, starptautiskās koučinga apmācības skolās ECF, ICBT, ICTA ietvaros, ir veicinājusi spēju adaptēties, pieņemt dažādas kultūras, viedokļus, paplašinājusi personisko redzesloku un darbību efektivitāti.

 

KAS IR KOUČINGS?

Attīstība sadarbojoties …

Tātad – koučings ir plaša panākumu metodoloģija, kuras efektivitātes pamatā ir bezgalīga ticība cilvēka spējām un iespējām veidot sevi un savu dzīvi tādu, kādu tas vēlas. Turklāt – sadarbībā ar kouču/treneri/savu panākumu asistentu, darīt to apzināti, precizējot savus ieguvumus, darbības soļus, stratēģijas, pārmaiņu ietekmi uz sevi un apkārtējiem.

 

KO VARU PIEDĀVĀT

Jūsu personisko un profesionālo panākumu veicināšanai varu piedāvāt savu pieredzi, prasmi palīdzēt efektīvi precizēt mērķus, identificēt un neitralizēt traucēkļus to sasniegšanai, saskatīt iespējas, veidot struktūras, kā arī vēl plašu iemaņu, instrumentu un ideju klāstu, kas var palīdzēt dažādu Jūsu individuālo un korporatīvo mērķu sasniegšanai.

Liepāja, Rīga,

Tel.: +371 2925 1396

LV, RU

Likme: 50 EUR €

edmunds.coach@gmail.com

edmunds.3ac

Edmunds Imbovics raksta:
LATVIJAS KOUČU NOMETNE- 2017, Liepājā, pie jūras
DOMAS, SAJŪTAS, REZULTĀTI…

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Mārtiņš Maķevics 26.01.2017 15:16

"Ieguvu/apzinājos savu iekšējo spēku; Kļuvu atbrīvotāks, brīvāks, nebija nepieciešamības vilkt visu zinošā, super mierīgā, stingrā trenera maskas... to sajuta arī spēlētāji, tie kļuva īsti, atvērti, patiesi, vienoti sadarbībai treniņos un sacensībās. Īsta komanda, ar kuru prieks un gods cīnīties jebkurās sacensībās. Izveidoju emocionālu līdzsvaru, ... ņemot vērā noslogojumu, bija pamatotas aizdomas par veselības pasliktināšanos. Sapratu, ka cilvēki mēdz būt dažādi, ar dažādu uztveres ātrumu, interesēm; Iepazīstot cilvēku uzvedības un domāšanas stilus, parādījās izpratne par plašākām un efektīvākām sadarbības iespējām, prasme risināt konfliktus. Vairs necenšos uzminēt, ko spēlētāji domā - ja ir jautājumi, tad prasu, rezultātā iegūstot konkrētu viedokli un iespējamu risinājumu, kurš ir saistošs visām iesaistītajām pusēm; Pēc kopējām sesijām virslīgas komanda ieguva saliedētību, atvērtību. Katrs spēlētājs saprata un pieņēma savu vietu komandā. Parādījās komandas spēle, kas atspoguļojās uz rezultātu Nonākt pie rezultāta palīdzēja: - atziņa, ka visas atbildes ir manī pašā; - nonākot pie saviem risinājumiem, gandarījums motivē jaunām darbībām; - personiski nosprausti mērķi ir efektīvāki, tie dod iespēju uzņemties iniciatīvu, atbildību, līdz ar to iedvesmo." Mārtiņš Maķevics - Florbola kluba "Talsi" vadītājs, treneris, spēlētājs.

Inga Sāre 26.01.2017 15:14

Šajā sadarbībā guvu enerģiju sakārtot savas dzīves prioritātes, soļus to realizēšanai. Radītā vide veicināja pašapziņu, pārdomas par savām rakstura īpašībām, dzīves jomām, kuras vērts attīstīt, lai turpinātu virzīties tālāk vēl veiksmīgāk. Manas pārdomas un attīstību veicināja trenera profesionalitāte, humora izjūta, spēja iedziļināties un pielāgoties situācijas izmaiņām. Inga Sāre

Sanita Paidere 26.01.2017 15:13

Treniņā iegūtajām prasmēm un zināšanām redzu plašu pielietojumu personīgajā dzīvē, biznesa vidē, savā uzņēmumā, kolektīvā, karjerā. Attīstot komunikāciju ar apkārtējiem, ļaujot attīstīties sev visās dzīves jomās, palīdzēšu attīstībā, atbalstīšu arī savus ģimenes locekļus, kolēģus, darbiniekus, tā veicinot arī uzņēmuma izaugsmi. Sanita Paidere

Ineta Mackeviča 26.01.2017 15:12

Ieguvu sakārtotību, sapratu, kā varu saplānot darbības mērķu sasniegšanai. Precizēju savus mērķus – tie kļuva skaidrāki, precīzāki, ar iedvesmu... Taustāmie labumi: - traucēkļu novēršana (slinkums, neskaidrība, šaubas); - problēmu ātrāka, efektīvāka risināšana; - darbības, struktūra mērķu sasniegšanai; - motivācija reālām darbībām..." Ineta Mackeviča – 6. kārtīgā Latvijas čempione skvošā

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X