ES MAINOS, LAI RADĪTU SAVU DZĪVI. UZ SĀKUMU

3 mēnešu treniņseminārs sākot ar 2016. gada 9. maiju katru pirmdienas vakaru.

“ES MAINOS, LAI RADĪTU SAVU DZĪVI”

TRENĒSIM KOUČINGA PAMATPRASMES PERSONĪBAS IZAUGSMĒ UN APZINĀTĪBAS VADĪBĀ.

KOUČINGS kā instruments, lai izzinātu, iedvesmotu un virzītu sevi uz savas dzīves sasniegumiem. Ieskats klasiskajā un enerģētiskajā jeb transformējošajā koučingā. Apzinātības trenēšana pretēji autopilotam un savas dzīves radīšana pretēji “upurošanai”.

Nodarbību laiki:  katru pirmdienas vakaru pl. 18:00 – 21:00 sākot no 9. maija.

Ieskats un iepazīšanās seminārs 25. aprīlī 18:00-19:30

Pasniedz: Laila Zariņa
Valoda: Latviešu
Cena: Eiro 120 mēnesī. (Viss kurss Eiro 360)
Vieta: Rīga, A.Čaka iela 103, Jauno Psiholoģiju Centrs

Šis treniņseminārs ir piemērots tieši tev, ja:

 • esi gatavs strādāt ar sevi;
 • jūties iesprūdis ceļā uz saviem sasniegumiem;
 • cīnies, lai gūtu panākums;
 • nav skaidrības par savu nākotni;
 • vēlies būt patiesi veiksmīgs saskarsmē ar citiem cilvēkiem;
 • vēlies pārvaldīt savas emocijas komunikācijā ar draugiem, partneri vai ģimeni;
 • vēlies ievērojami uzlabot savu sniegumu darbā vai savā biznesā;
 • vēlies mainīt savu dzīvi.

Šajā treniņseminārā – 12 nodarbībās (48 mācību stundās) jūs iepazīsieties ar koučinga pamatpostulātiem un ikdienā pielietojamām praksēm:

 • lai kļūtu atvērtāks ikvienam;
 • atrastos labākajā emocionālajā stāvoklī;
 • izvirzītu un sasniegtu mērķi;
 • būtu domās un darbībās elastīgāks;
 • būtu efektīvāks komunikācijā.

Programma sastāv no sekojošām daļām:

 • Koučinga prasmes ikdienā, kā tās pielietot savas efektivitātes paaugstināšanai.
 • Saskarsme, saskarsmes instrumenti koučingā (sensorās sistēmas, raports, kalibrācija). Prakses.
 • Dzīves līdzsvara noteikšanas principi. Prakses.
 • Kā stiprināt savu drošību dzīves līkločos. Prakses;
 • Koučings – mērķu izvirzīšanas un īstenošanas māksla.
 • Esošās situācija noskaidrošana, dzīves situācijas apgūšana. Prakses.
 • Soļi un tehnikas, kas palīdz sasniegt mērķi.
 • Šķēršļu pārvarēšana ceļā uz mērķi. Prakses.
 • Enerģētiskais jeb tranformējošais koučings – darbs ar savām sajūtām, intuīciju, domformām un sapņu pārvēršanu mērķī.

Katra nodarbība sastāv no teorētiskās, praktiskās un pārrunu daļas. Katram būs iespēja apgūt, trenēt un attīstīt savas iemaņas, kļūt elastīgākam un paplašināt savu komforta zonu.

Pieteikties šeit: Jauno Psiholoģiju Centrā vai pa tālruni +371 2657 5571

ATSAUKSMES

Man patika tas, ka katrā nodarbībā bija konkrēta tēma. Vislabāk patika metaforu tehnika, darbs grupās. Interesanti likās tas, kā ar koučinga metodēm cilvēks nonāk pie risinājuma pats to neapzinādamies, jo savādāk risinājums šķiet cits un problēma arī tiek savādāk aplūkota. Mans guvums (gan tiešs, gan netiešs) . Enerģijas pieplūdums, smaids, prieks. Savādāk raugos uz dzīvi, esmu ieguvusi to uz ko pat necerēju:

 • interesants darbs
 • jauni draugi
 • pašrealizācijas robežas netiek nozīmētas
 • savādāk runāju ar cilvēkiem, mēģinu izprast savādāk ne pēc savas pieredzes
 • domu sakārtošana
 • prioritāšu izvirzīšana
 • jaunas vērtības
(Diāna)

Šis bija tik spēcīgs piepildījums un aizraujošs ceļojums, apmeklējot nodarbības, ka aizmirsies pirmo stundu nemiers un zinātkāre ķert nemesto un skriet pa priekšu. Novēlu ticību sev jau ar pirmajām nodarbību sekundēm, lai vairāk domubiedru rodas un turpinātos ikmēneša tikšanās un pilnveide! (Rudīte)

Paldies par šīm apmācībām. Esmu guvusi sev svarīgas atziņas, piegriezusi vērtību tādām lietām un domām, kādas agrāk man nebija tik aktuālas, tā it kā būtu pavēries kāds priekškars uz ko ļoti svarīgu… (Valda)

Patika ‘priekšnesuma’ veids, nepiespieštā atmosfēra. Trāpīgās atbildes uz āķīgiem jautājumiem. Piemērotība (situāciju) katram, jo bijām atšķirīgi. Lielākais guvums ir iespēja ielūkoties „labākajā draugā” – sevī. Atradu dopingus savu problēmu risināšanai. Dažas jau sāku šķetināt. Bieži salīdzināju ar sevi klases vai pedagogu priekšā. Labprāt gribētu turpināt, lai nostiprinātu iedotās metodikas. Ideālākais veids, kā sakārtot haosu sevī pēc steidzīgās ikdienas. Man vienmēr gribējās nākt. (Elita)

Patika informāciju apgūt secīgi, soli pa solim virzoties uz dziļākām tēmām. Sajust kā strādā zemapziņa. Noticēt sava mērķa enerģijai. Patika, tas, ka ar vienkāršām tehnikām – spēj savādāk, dziļāk izprast sevi.

Paskatīties uz situāciju savādāk, spēt analizēt viņu savādāk. Vēl vairāk noticēt sev. Aizdomāties par sen zināmām lietām no cita skatu punkta. Saprast kā darbojas un cik svarīga ir sensorika. Saprast kā ir jādefinē mērķis. Saprast, kas ir koučings un kā to var pielietot dzīvē. (Ilze)

Man viss ļoti patika – katrs otrdienas vakars bija iedvesmojošs. Vakari piepildīti ar pārdomām līdz vēlai naktij. Īpaši patika mazi testiņi, atziņas un demonstrējumi. Pats noderīgākais – atvērto jautājumu spēks un tas, ka nevienam nav jādod gatavs risinājums. Ļoti labi tika jauki sabalansēts un baudāms,  laba teorija ar praktisko daļu un meditācijām. (Anta)

Ļoti labs teorētiskais izklāsts grafiskos zīmējumos. Viegli un ātri uztverama doma. Patīkamā treneres balss ļāva visu teorētisko daļu redzēt kā filmā. Patika meditācijas un atmiņu iezīmēšana, kā tās izmantot turpmākā dzīvē kā resursu. Atziņa, ka katrai “sliktai” lietai pretī stāv vismaz 3-5 labās – vajag tik tās ieraudzīt. (Artis)

Laila, gribu Jums pateikt lielu paldies par šīm otrdienu nodarbībām 3 mēnešu garumā. Ne mirkli neesmu to nožēlojis ka esmu šeit ieradies. Ļoti patika Jūsu pasniegšanas stils un informācijas pasniegšanas veids. Viss kurss pagāja uz viena elpas vilciena. Tika nodots liels daudzums informācijas. Rezultātā es apzinājos pie kā man ir jāstrādā. Pats noderīgākais man – sajust, ka dzīvē tiešām ir viss iespējams un visu var sasniegt, tikai ir jāstrādā pašam ar sevi.

Viss bija lieliski un super labā līmenī. Skumji, ka kurss bija tik īss. Noteikti apmeklēšu vēl kādus kursu Jūsu vadībā. (Ainārs)

Vislabāk patika uzzināt kā ar sevi strādāt, uzdot jautājumus. Patīkami bija izmēgināt meditāciju trenera vadībā un sajust cik patiesībā dziļi  un labvelīgi tās iedarbojas uz mani. Noderīgi man būs turpināt ieklausīties sevī ar kursā iegūto izziņas veidu. Esmu pievērsis uzmanību arī tam, ka cilvēki ir gana vienādi, tomēr to domas un rīcība būtisiki atšķiras. Novērtēju nodarbību praktisko daļu, noteikti turpmāk būtu aktīvāks praktisko darbu piekritējs, jo tajā ir liela vērtība. Man ir uzlabojusies komunkācija ar savu mazo meitu, viņai ir tik daudz ko stāstīt un es labprāt klausos. Paldies! (Ģirts)

Man šajā kursā patika praktiskā darbošanās. Caur tām varēju sevi stiprināt un noticēt. Patika, ka sajutu pasniedzējas nesavtīko vēlmi dot un dalīties. Praktiskie treniņi caur savu reālo piredzi, meditācija kā enerģijas devējs un pastiprinātājs. Visas tēmas man bija ļoti aktuālas un vajadzīgas!!!

Laila, paldies! Tu man ļoti palīdzēji manā pārmaiņu laikā … es šeit biju un man tas bija vajadzīgs. Es priecājos par savām pārmaiņām. Labprāt uzzinātu un piedalītos arī citās tavās nodarbībās. Šķiet, ka viss ko tu sniedz ir noderīgs! (Zinta)

Man patika pasniedzēja Laila – tas ir 100% pats svarīgākais. Paldies Tev, Laila – Tu man parādīji to, ko es neredzēju, ļāvi man atzīt to, ko es nevarēju atzīt. Mani ļoti aizkustina Tavs dzīvesprieks un iedvesmo visa Tava būtība. Esmu laimīga, ka satikāmies.

Viss nodarbību kurss bija noderīgs un grūti ko izcelt atsevišķi. Pats būtiskākais ir tas, ka es visu atceros un pielietoju savā ikdienā.

Labprāt tiktos vēl, dalīties iespaidos un veikumos, uzzināt kā mums visiem klāsies J

Laila, tu noteikti to jau tāpat zini, bet man viss kurss un tu komplektā ar to bijāt kā spēriens pa “pakaļu” (vislabākajā nozīmē). Es biju kaut kur iesnaudusies un nomaldījusies. Tagad esmu atpakaļ un nomodā. Paldies! (Linda)

Ļoti patika informācijas daudzums, struktūra, tās izklāsts un dalīšanās ar to. Kā trenere fantastiski 3 stundas notur pilnībā uzmanību, pasniegšanas stils pozitīvs un rosinošs. Šoreiz visa informācija nosēžas par 80%.

Ļoti nederīgs praktiskais darbs, dalīšanās ar pieredzi, dabiskums un spēja pārliecināt par varēšanu. Ieguvu lielisku skolu, kā var dalīties ar zināšanām un aizraut. Kā ar patiesu vēlmi dalīties var daudz iemācīt, parādīt bez neviena slaida un tehnikas palīdzības. Paldies! (Aija)

Laila, mana būšana šeit bija tik nejauša, vai tieši pretēji – visas zīmes salikās tā, ka nokļuvu pie Tevis “pirkstu nepakustinot”. Paldies par katru nodarbību, no katras es izgāju ar skaidrāku skatu par sevi un savu apkārtni, apkārtējiem. Man vislabāk patika tas, ka starp mums nebija barjeras un tikšanās reizes bija patiesas gan no mūsu puses, gan no tavas, kā pasniedzējas. Katrs tavs personiskais viedoklis, atziņa vai stāsts no dzīves, padarīja šos kursus unikālus.

Man patika katra tēma. Spilgti palicis atmiņā vērtību aplis, dzīves jomas pamatprincipi un atvērtie jautājumi. Noderīgi bija saprast, cik dažādi mēs esam. Ka katra cilvēka dzīves pieredze veido to unikālu ar savi viedokli un savu patiesību.

Es noteikti neaizmirsīšu baudīt mirkli. Izbaudīt mirkli šeit un tagad. Klausīties citos. Paldies! (Zane)

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X