JAUNUMS. DZIMŠANAS DIENAS KOUČINGA SESIJA UZ SĀKUMU

Kad esi izpratis savas Dzimšanas dienas patieso, slēpto un smalki ninsēto unikalitāti, tad nejauši sāc apjaust, cik ļoti svarīgi šo dienu veltīt tieši sev – savas dzīves gada jēgpilnai mijai.

Atskatīties uz aizgājušo gadu – ieraudzīt un sajust to pilnībā, atstāt pagātnei to, kas nav līdzi ņemams un pieņemt vērtīgo pieredzi, lai tā izgaismo nākotnes soļus un ieceres …. paskatīties ar bērna acīm uz saviem sapņiem.

Tieši dzimšanas diena un trīs dienas pirms un pēc dzimšanas dienas, ir laiks kad mēs esam enerģētiski visvājākie, visatvērtākie, sociāli un emocionāli visvieglāk ievainojami …. šis ir laiks, kad mums vismazāk vajadzētu veltīt laiku aktivām darbībām uz āru, bet gan veikt dziļi personīgu iekšājo sakārtošanos, veltīt laiku patīkamām nodarbēm, atpūtai, ķermeņa un prāta relaksējošām procedūrām, iespējams būt kopā ar sev mīļiem un tuvie cilvēķiem.

Nebūtu labi jaukt Dzimšanas dienu (kas vērsta uz cilvēka iekšpasauli, iziet cauri 0 punktam) ar Dzimšanas dienas svinībām (uz ārpasauli vērsts priekpilns pasākums) – abas dienas ir svarīgas,

bet katrai savs  nolūks un noskaņa, savs enerģētiskais fons. Svinības ir labs veids, kā dzimšanas dienas atziņas un izvirzītos mērķus ieskandinātu realizācijai – jo jautrāk jo labāk.

Kas ir īpaši maģisks Dzimšanas dienas sesijā?

Pats laiks ir unikāli maģisks, kurā svarīgi atklāt un savienoties ar savu būtību, savu zemapziņu un intuīciju – savu iekšējo Lielo Klusumu, kurā mīt neiedomājama risinājumu pārpilnība. Laiks, kad sistēmiski atskatāmies uz aizgājušo gadu, izvērtējam un pieņemam visus resursus, saprotam, ko vēlamies un kam esam gatavi nākamajā dzīves posmā.

ZINĀT vēl nav PIEREDZĒT … Mierīgs emocionālais fons, līdzsvars starp prātu un sirdi, ticība savai sirdsbalsij ļaus atklāt visdziļākos slēptos resursus savam nākamā gada sajūtu un notikumu fonam, skaidrību par prioritātēm un galvenajiem pieturpunktiem ceļā uz savu sapņu realizāciju.

Mūsu ķermenim un mūsu zemapziņai svarīgi BŪT un SAJUST jauno krāsu gammu, sadzirdēt savus sapņus un ieraudzīt nākamā gada noskaņu, lai tas tiktu jēgpilni un atbildīgi uzsākts.

Galvenās tēmas caur kurām ved Dzimšanas dienas sesija – PAŠREALIZĀJA UN ATTĪSTĪBA, ATTIECĪBAS UN PARTNERĪBA, FIZISKĀ UN EMOCIONĀLĀ VESELĪBA, INDIVIDULĀ GADA ENERĢĒTISKAIS FONS, NAUDAS SKAITLIS.

Šobrīd šādu specializētu koučinga sesiju izstrādājusi un piedāvā personības izaugsmes trene Laila Zariņa 

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X