Kas ir SPOGUĻOTĀJI? UZ SĀKUMU

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SPOGUĻOTĀJU grupu treniņi ir uz cilvēka iekšējo resursu atbrīvošanuvērsta pārbaudīta rezultatīva metode.

Kārtojot savu iekšpasauli arī ārpasaule mainīsies. Un nav svarīgi ar ko sākt – ar profesionālo izaugsmi vai ar attiecību jautājumu, ar jaunu projektu aizsākumiem vai iepriekšajās dzīves pieredzes sakārtošanu. Mēs esam VIENS VESELS – gan ar savu iekšējo emocionālo pasauli un savām izpausmēm ārpasaulē, gan savā darba un brīvajā laikā, gan mīlestībā un lietišķajā saskarsmē.

Spoguļotāju grupu treniņam ir holistiska pieeja – PRĀTS, ĶERMENIS, EMOCIJAS – apvienojot personības izaugsmes treniņa (koučinga), Ēriksona enerģētiskās terapijas un sistēmfenomenoloģiskās pieejas metodes.

Treniņi notiek 4-8 cilvēku grupā, kuras vada koučs – moderators, nodrošinot pārmaiņām drošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi. Spoguļošana ir mūsdienīga, viegla, efektīva metode, kas balstītās uz jaunākajem zinātniskajiem pētījumiem par spoguļneironiem, apvienojot to ar bioenerģētiku, apzinātības praksēm un sistēmisko pieeju personības ceļā pie sevis, savas būtības.

Ceļš pie sevis – ES ESMU VIENS VESELS

Viss, kas mums vajadzīgs – uz mirkli mazliet piestāt, lai ieklausoties sevī, savā ķermenī, ieraudzītu savu potenciālu un rastu drosmi realizēt to.

Realizēt sevi caur profesionālo izaugsmi, attiecībām, jauniem aizsākumiem un savu radošumu … realizēt sevi tā, lai būtu uz ko atskatīties, būtu pēdas un jēgpilna dzīve.

Ceļš pie sevis ir lēmums iepazīt pasauli sevī, iemīlēt sevi un noticēt sev.

Tas ir dzīvot šeit un tagad – būt brīvam savā izvēlē un nodzīvot dzīvi ar lielu prieku un svinēšanu – APZINĀTĪBU.

Jauns SPOGUĻOTĀJU BĀZES treniņseminārs sāksies 27., 28. Februārī

Pieteikties personīgi:

Laila Zariņa 29251314

SPOGUļOTĀJU GRUPU NODARBĪBU APRAKSTS BĀZES TRENIŅAM.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”188,124,193,199,196,204″][/vc_column][/vc_row]

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X