Konteksta radīšana kā efektīvs rīks koučingā un ikdienas dzīvē UZ SĀKUMU

Autors:

Bezmaksas seminārs ICF koučinga nedēļas ietvaros, 16. maijā plkst.18:00, Rīgā.

Semināru vada: Dace Jurjāne (profesionāls apziņas koučs un komandu koučs);

Pieteikties: minerva.lv@inbox.lv vai tālr.: 20058007

Seminārā tiks aplūkota viena no apziņas koučinga teorijas centrālajām tēmām – konteksts un tā veidošana. Šīs tēmas izpratne palīdzēs apzināti veidot attiecības ar sevi, apkārtējiem un lielākā mērā – pasauli, kurā dzīvojam.

—————————————————————————————————————-

Konteksts šajā izpratnē būtībā ir tās attiecības, kas mums ir ar to, kas notiek (mūsu dzīvē, pasaulē), citiem vārdiem sakot – ar realitāti. Piemērs no ikdienas dzīves: mēs sakām, ka neieredzam kādu personu, bet patiesībā tās attiecības, kas mums ir ar šīs personas tēlu/rīcību utt. mūsu apziņā rada kontekstu ˮes viņu neieredzu.ˮ Attiecīgi – šo situāciju mainīt var vien tas, ka izmainām savas attiecības ar šo pašu veidoto realitāti. Kontekstu šādā nozīmē mēs radām no jauna katrā konkrētā situācijā – tas ir nepārtraukts, pietiekami sarežģīts, bet arī radošs process.

Profesionāļus (koučingā un citās atbalstošajās profesiojās) aicinu padomāt par iespējām šāda konteksta veidošanā attiecībā uz klientu un pašu koučinga procesu (piemēram – klientā pašā ir visi resursi, lai atrastu atbildes uz saviem jautājumiem, viņš ir radošs/Radītājs utt.)

Konteksta jēdziens ir saistīts arī ar citām tēmām (apziņas koučingā), kā dilemmu Upuris – Radītājs, realitāte un izdoma, vārds un tā spēks u.c., un tās iespēju robežās tiks aplūkotas seminārā.

Aicināti gan koučinga profesionāļi, gan profesionāļi no citām atbalstošajām profesijām, gan citi interesenti.

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X