Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Laila Šēnberga Zariņa

RigaCoach.lv dibinātāja. Ģeneratīvais koučing. Personības izaugsmes, komandu un biznesa trenere. PCC (Professional Certified Coach) pretendents.

Jau vairākus gadus manas dzīves prioritātes krietni mainījušās un vairs nav tik būtiski KUR un KAD?, bet gan ? KĀ atrast sevī – gluži kā bezgalīgā dārgumu lādē – gan spēku un drosmi, gan prieku un mīlestību, gan apņēmību, mērķtiecību un apbrīnojamas darbaspējas, gan sapņus un fantāzijas, lai katru savu dienu dzīvotu ar pilnu jaudu un būtu savas dzīves virsotnē … virzīties no panākuma uz panākumu. Būt pašam savas laimes formulas ģenerētājam – radītājam.

Allaž esmu tiekusies pēc  līdzsvara, rotaļīguma un miera savā dzīvē … radīt savu dzīves telpu, izpausties un darīt sev tīkamas lietas, ļauties jauniem izaicinājumiem un vienkārši MĪLĒT,  BŪT  un DZĪVOT – dzīvot jēgpilni ar prieku. 

Šodien, kad šķiet laiks ir mainījis savus ierastos parametrus un ietilpību, aicinu ikvienu veltīt sevi vairāk savu patieso vēlmju apzināšanai un notikumu radīšanai, savienoties ar savu iekšējo viedumu un izgaismot ceļu uz savas dzīves izcilību.

KĀPĒC ĢENERATĪVAIS KOUČINGS

Ģeneratīvs nozīmē radošs (radīt spējīgs). Radīt ko jaunu, līdz šim vēl nebijušu. Domas, Vārdi un Darbības (ķermeņa somātika) –  caur tiem pasužam savu unikalitāti, tomēr vai visi apzināmies savus slēptos resursus –  tos, kurus slēpjam un neļaujam izpausties, resursus – kur apslēpts katra izaugsmes, attīstības un patiesa izrāviena potenciāls.

PAR MANI

Biznesa trenere Laila Šēnberga Zariņa

Profesionāla, ICF sertificētas programmas Personības izaugsmes un komandu efektivitātes trenere – koučs (coach), NLP meistare, Apzinātības praktiķe, Sistēmisko sakārtojumu konsultante (B.Helingera Sistēmfenomenoloģija), Eriksona hipnozes un Ģeneratīvā transa praktiķe ar akadēmisku biznesa izglītību un 20 gadu biznesa pieredzi.

Pieredze:

  • Individuālas koučinga sesijas – 2000+ stundas;
  • Komandu koučings – 200+ stundas;
  • Grupu izaugsmes treniņi un Spoguļotāju grupas – 1000 + stundas;
  • Koučinga macību treniņi un semināri – 1000 + stundas.

Savā kouča praksē izmantoju koučinga pamatprincipus apvienojot tos ar somatopsiholoģijas, Eriksona jaunās hipnozes, sistēmfenomenoloģijas un ģeneratīvā koučinga instrumentiem, ļaujot klientam atklāt tā dziļākos talantus un patiesākās savas būtības vērtības sasniedzot arvien jaunus mērķus jaunā kvalitātē. Atrast savu UNIKĀLO LAIMĪGAS DZĪVES FORMULU.

Ģeneratīvais  koučings – Domas, vārdi un darbības – atveram savu unikālo resursu pūra lādi. 1+1=3 radam jaunu, vēl nebijušu. Darbs ar savām sajūtām, intuīciju un domformām.

www.lailazarina.com 

Facebook: LailaZarinaProf

Instagram: @LailaSenberga

Skype: laila.zarina

Twitter: @LailaZarina

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Dace 27.02.2017 12:39

Ļoti, ļoti jaudīga trenere, jaudīgs pasākums. Katram novēlu saņemties un spert pirmo soli, tālāk jau viss ripos. Es izvēlēlējos gan individuālas sesijas, gan iziet Spoguļošanas treniņa 5 semināru kursu. Pēc tam nekas nav kā iepriekš ... skadrāks redzējums, sapratne, pašvērtējums - es zini, ko gribu un esmu ceļā uz panākumiem. Padies Lailai Zariņai par patiesu klātbūtni un ticību man. Dace, uzņēmēja

Vita 06.12.2016 14:17

Vienmēr ir vērts dzīvot… Dzīvot tieši tā, kā vēlies Tu! Ja esi gatavs strādāt ar sevi, tad Lailas metodes mērķtiecīgi aizved pie teicama rezultāta. Ļoti gudra sieviete ar iespaidīgu pieredzes bagāžu.

Maruta 06.12.2016 14:15

Lieliska trenere! Jau peec pirmaas sarunas, man taa kaa atveeraas acis, jutos laimiiga, jo sapratu, kas man ir jaadara, kaapeec un ko es patieshaam dziivee veelos. Iesaku katram aiziet uz vismaz vienu sarunu, jo tas ir taa veerts!

Inese 06.12.2016 14:15

Lailu satiku īstajā laikā, kad savā darba dzīvē biju tā aplipusi ar „mērkaķiem”, kur, manuprāt, vienīgais tābrīža risinājums bija pieņemt pārsteidzīgu, uz emocijām balstītu lēmumu – bēgt. Jau pirmajā nodarbībā viņa palīdzēja paskatīties uz lietām ar citām acīm un no cita rakursa. Reāli daudz jau neko viņa „nedara”, tikai uzdod īstos jautājumus un atbildi tu pats atrodi sevī. Rezultātā jau pēc pirmās nodarbības atbrīvojos no daudziem „mērkaķiem”, – mana seja palika gaišāka, acis smaidīgākas, pleci vieglāki, galva pilna ar labām domām un idejām. Izvirzīju mērķi un pakāpeniski gāju uz to. Nodarbību laikā uzplaiksnīja dažādi „sīkumi”, ko neapzināti biju ieguvusi bērnības dzīves ceļā, kā lieliskāko piemēru varu minēt – esmu atbrīvojusies no pastiprinātās vainas apziņas. Pēc vairākiem mēnešiem sāpīgā lieta atrisinājās un tieši tā, kā tam vajadzēja būt un tā, kā es to gribēju- nomainīju darbu ar izaugsmes iespēju, atstājot iepriekšējā darba vietā labas attiecības, nevis “nodedzinot aiz sevis visus tiltus” – pa smuko un visu to laiku, kas man bija tur vēl jāpavada, darīju pēc vislabākās gribas un ar prieku. Piekrītu, ka vārdi ir enerģijas bumbiņas, ja tu nerunā un nemeklē risinājumu, nekas tavā dzīvē nemainīsies, profesionāls atbalsts ir ļoti vajadzīgs. Pie Lailas tādu var atrast!

Iveta 06.12.2016 14:14

Esi atbildīgs tajā, ko vēlies – vēlēšanās ļoti bieži piepildās:) Tīras domas, brīvā griba un radoša pieeja mērķu formulēšanā ir panākumu atslēga dzīvot saskaņā ar savām labākajām emocijām un piepildījumiem. Lailas koučsesijas iedarbināja manā dzīvē brīnumainas pārvērtības.

Solvita 06.12.2016 14:12

Manā gadījumā bija tā, ka pirms tikšanās ar Lailu biju satraukta un redzēju savu situāciju kā zem palielināmās lupas, bet pēc tikšanās – gluži kā no putna lidojuma ar pilnīgu iekšējā miera sajūtu. Cits skatu punkts, cita perspektīva un cita realitāte. Gudri, precīzi, mērķtiecīgi Lailas jautājumi izkustina no “ierastās taciņas”, liek man domāt un izdarīt secinājumus, un kaut nedaudz transformēties. Virzību dod un tas man nepieciešams. Man ir liels prieks, ka ar savu pozitīvo lādiņu Laila spēja mani uzlādēt, šo lādīņu ir svarigi saglabāt, lai turpinātu kustību tālāk pa savu ceļu. Esmu ļoti priecīga un pateicīga par to, ka izvēlējos Lailu par savu kouču. Nevienu mirkli nenožēloju!!! Ja ir situācija, kad jāpieņem lēmumi, un nav īstas skaidrības, iesaku izmantot Lailas koučinga konsultāciju ! Būs labi! :)

Inga 06.12.2016 14:11

Laila! Es nevarēju vēlreiz nepateikt Lielo Paldies par enerģētiskā koučinga semināru 3 mēnešu garumā. Šīs vasaras otrdienām ir burvju spējas aizvien no jauna radīt sava dzīves prieka sajūtu. Dievs dod visiem skolniekiem tādus Skolotājus! Paldies. Inga

Sigita 06.12.2016 14:11

Visaizraujošākais ceļojums ir ceļojums pie savas būtības. Ir lieliski, ja šajā ceļojumā Tevi pavada zinošs gids. Man paveicies, jo kā savu gidu un līdzgaitnieci sastapu Lailu – apbrīnojami dzīvesgudru, zinošu, sirsnīgu un patiesi ieinteresētu! Ceļā uz savu izaugmi mums bija gan kāpumi, gan kritumi, bet kopā pacietīgi gājām uz priekšu, tuvāk mērķim. Reizēm pareizā atbilde ir tepat deguna galā, bet ikdienas problēmu mudžeklī to grūti saskatīt. Ar Lailas palīdzību atbildes pašas man “devās rokās”. Katra sesija pie Lailas ļāva man sajust lidojuma sajūtu un saprast, kas viss ir iespējams, tikai pašai jādara!

Burvīgs kaučinga treniņš 06.12.2016 14:11

Biju pārsteigta, ka ir kāds, kurš šādā veidā iedvesmo cilvēkus un liek tiem domāt plašāk, lielāk, gaišāk. Manuprāt, tieši tas ir tas, kas nepieciešams cilvēkiem – tas, kas tiem pietrūkst. Paldies par to! Nodarbībās ne tik daudz uzzināju ko jaunu, cik tas deva iemeslu, impulsu aizdomāties pašai un sakārtot vairākus sev svarīgus jautājumus, ko pati biju “palaidusi” garām. Laila, ir vērtība būt Tev vienkārši līdzās, pilnveidoties un augt. Pārsteidzoši brīnišķīgi. Paldies! Daiga

Pateicībā par Lailas vadītajiem Spoguļiem. 06.12.2016 14:08

Laila, milzīgs Tev paldies, Tu man ļāvi ieraudzīt man nezināmas metodes, ļoti interesantas un pati tu esi brīnišķīga, gudra, spēcīga un īsta. Īsta par visiem 200%. Spoguļotājos es atvēru sev durvis uz jaunām iespējām, saskatīju savās bailēs lielāko savas dzīves potenciālu un veksmīgi to šobrīd arī realizēju. Pateicībā Laine

Par koučinga treniņu 06.12.2016 14:05

Laila, Paldies par brīnišķīgo laiku 3 mēnešu garumā, ko pavadījām saņemot no Jums zināšanu, emociju, sajūtu kokteili koučinga kursā “Es mainos, lai radītu savu dzīvi” Novēlu turpināt iesākto – nodot tālāk savas zināšanas, kuras spēj mainīt daudziem dzīvi. Paldies :) Aiva

Aivars KV 06.12.2016 14:04

Mana vislabākā izvēle, izvirzot jaunu, ambiciozu profesionālās izaugsmes mērķi sev nezināmā, jaunā nišā, ir iet šo ceļu kopā ar kouču. Lailas klātbūtnes faktors, zināšanas, biznesa pieredze un fantastiskā dzīves gudrība, ļāva šo ceļu iet droši un kvalitatīvi pārliecināti. Paldies. Ar vislielāko pārliecību varu ieteikt Lailu, kā labāko ilgtermiņa partneri savā profesionālajā un arī personības izaugsmē. Aivars

Martins Linde 01.12.2016 13:32

Kolosāla sieviete ar pamatīgu pieredzi savā jomā!

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X