Laimes formula dzīves līdzsvaram UZ SĀKUMU

LAIME IR IZVĒLE NEVIS APSTĀKĻI.
Ziemas saulgrieži ir brīnumaini jauks laiks, lai pavērtos uz aizejošo gadu, līdzsvarotu savas dzīves ratu un piešķirtu apzinātu virzības enerģiju tam, KO ES NO SIRDS VĒLOS JAUNAJĀ GADĀ.

Uz mirkli izkāpt no ikdienas skrējiena, nepabeigtiem darbiem vai pirmssvētku drudža.

LAIMES FORMULA DZĪVES LĪDZSVARAM
ir viena vakara autor seminārs, par to, kā paskatīties uz SEVI un SAVU DZĪVI kā VIENU VESELU caur sapratni, sirds mīlestību un gatavību piepildīt savus visdrosmīgākos sapņus.

Ikdienas steigā nereti pievēršam uzmanību tikai atsevišķām savas dzīves jomām, jo tās mums šobrīd šķiet aktuālākas vai svarīgākas. Tomēr cik bieži mēs aizdomājamies par savu dzīvi kā VIENU VESELUMU, kurā ietilpst dažādas mūsu dzīves jomas – gan VESELĪBA un ATPŪTA, gan ATTIECĪBAS un ĢIMENE, gan KARJERA un NAUDA, gan mana GARĪGA IZAUGSME un HOBIJI … un vēl daudzas citas jomas.

 

Seminārā soli pa solim atklāsim NOSLĒPUMUS:
* Kas ir šis universālais koučinga instruments – Dzīves līdzsvara rats – un kā to visefektīvāk pielietot sava Jaunā gada vēlmju kolāžā;
* Kur mēs saņemam, gūstam enerģiju un kur mēs to tieši pretēji zaudējam, atdodam.
* Kā mēs varam zināt, kad mūsu dzīve RIPO RAITI – HARMONISKI, vai gluži pretēji – jūtam, ka mūsu dzīves ratu vairs tur tikai daži no spieķiem?

Atklājot noslēpumus IEGŪSIET:
* Jaunu instrumentu darbam ar savām dzīves prioritātēm;
* Vērtību apzināšanos, kas virza mūs dzīvē;
* Skaidrību un iedvesmu;
* Pirmos vieglos solīšus Laimīgākā dzīvē.

Mūsu dzīve uzsāk RIPOT RAITI, kad mums ir GODĪGA ATTIEKSME par patreizējo situāciju, skaidrība KO ES GRIBU un GATAVĪBA DARĪT … katru dienu radīt savu dzīvi un svinēt panākumus.

Semināru vada
Laila Zariņa
Lektore, Biznesa mentore, personības izaugsme grupu moderatore, trenere, koučs.

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X