Otro reizi- starptautiska Zibakcija – WORLD COACHING DAY 2016 UZ SĀKUMU

Autors:

2016.gada 20.februārī notiks OTRĀ starptautiskā Zibakcija „Koučings Pasaulei” – World Coaching Day, kuras laikā kouči iepazīstinās cilvēkus, kuriem līdz šim nav bijusi tāda iespēja, ar koučingu, piedāvājot šajā dienā bezmaksas koučinga sesijas.

Šīs akcijas globālais mērķis ir ik gadu novadīt 18000 sesiju visā Pasaulē! Ja 5% ir pietiekami, lai transformētu 100%, tad veicot šo akciju 9 gadus pēc kārtas kļūst iespējams transformēt Pasauli!

Kā radās šī ideja? 2014.gada vasarā vairāki kouči no Latvijas un Krievijas tikās ICF (International Coaching Federation) Latvijas nodaļas organizētajā vasaras koučinga nometnē un strādājot kopā, radīja ideju par to, kā cilvēkiem visā pasaulē palīdzēt atrast viņu iekšējo spēku un potenciālu laimīgākai un piepildītākai dzīvei. Šī ideja bija vienkārša- visiem vienā dienā doties pie cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar koučingu un sniegt viņiem iespēju bez maksas saņemt koučsesiju. 2015.gada 21.februārī notika pirmā starptautiskā zibakcija „Mēs pasaulei”. Šīs akcijas laikā 40 brīvprātīgie Latvijas kouči, kā arī kouči no Norvēģijas, Ukrainas, Krievijas, ASV, Polijas, Itāljas u.c. pasaules valstīm, bez maksas novadīja iepazīšanās koučinga sesijas cilvēkiem, kuriem tas bija interesanti un kuri līdz šim to nebija mēģinājuši. Zibakcijai bija lieliski panākumi, jo, piemēram, tikai Latvijā vien tika reģistrētas 127 novadītās sesijas!

Ar ticību tajā, ka katra šāda saruna maina cilvēka dzīves, Latvijas kouči arī šogad vēlas atkārtot šādu akciju un 2016.gada 20.februārī piedāvāt tiem cilvēkiem, kuri vēl nav saskārušies ar koučingu, bet vēlētos to izmēģināt, piedzīvot transformējošu sarunu ar profesionālu kouču.
Svarīga piezīme- akcijā piedalās kouči, kuri ir ieguvuši atbilstošu izglītību koučinga jomā un var sevi dēvēt par profesionāliem koučiem, jo strādā atbilstoši ICF (International Coach Federation) ētikas standartiem.
Akcijas noteikumi:
Nemainīgi – akcija notiek tikai vienu dienu gadā – šogad, 20.februārī. Akcijas iespējas aicināti izmantot cilvēki, kuri līdz šim nav saskārušies ar koučingu un ir interese to pamēģināt. Lai izmantotu Zibakcijas radītās iespējas, interesējies pie RigaCoach koučiem un vienojies par tikšanos. Tikšanās ir iespējama gan klātienē, gan skype vidē.  Tikšanās ilgums- apmēram 40 min. Katrs koučs šobrīd piedāvā ne vairāk kā 3 šādas sesijas, līdz ar to, pasteidzies pieteikties.
Par to, kas ir koučings un ko tas Tev var sniegt, lasi mūsu mājas lapas sadaļā Kas ir koučings
‹ ATPAKAĻ

Draugi

X