Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Rīgas Kouču klubā apvienojušies dažādi Latvijas kouči, kuriem rūp savu klientu izaugsme un attīstība ne mazāk kā sava personīgā.

Jau kopš 2010. gada februāra katra mēneša pēdējā trešdienā mēs tiekamies, lai dalītos esošajās un jauniegūtajās zināšanās un pilnveidotu savas profesionālās prasmes koučingā. Klubs ir atvērts visiem koučiem, kuri ir iepazinuši koučingu caur dažādām skolām, to praktizē dzīvē vai tikai vēl mācās.

Rīgas Kouču klubs ir atbalstoša  vide, ko radām mēs paši savai profesionālai pilnveidei. Mūsu spēks ir mūsu dažādībā!

Mūsu misija:

Radām vidi iedvesmai un meistarībai!

Šī vietne- www.rigacoach.lv ir viens no atbalstošās vides elementiem – vieta, kur klientiem iepazīt koučingu un izvēlēties sev vispiemērotāko kouču. Mēs šeit radām vidi iedvesmai un meistarībai! Gan tiem, kuri top par mūsu klientiem, gan tiem, kuri top par mūsu kolēģiem un nolemj pievienoties mūsu pulkam.  Mēs esam par profesionālu koučingu! Tieši tādēļ www.rigacoach.lv sadaļā ”MEKLĒT kouču”  redzēsiet tos koučus, kuri ir ieguvuši profesionāla kouča izglītību un strādā ar klientiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par dalību klubā, sava profila izveidi lapā vai iegūtu atbildes uz citiem aktuāliem jautājumiem, sazinies ar mums, rakstot uz hello@rigacoach.lv.

Mēs atbalstam KOUČA profesionālo izaugsmi un attīstību. Ar mums kopā tu kļūsti redzams.

Pievienojies! Prieks kopā būt!

Lejupielādēt nolikumu

KALENDĀRS

No Events on The List at This Time

Draugi

X