Pārslēgt savu ikdienas domāšanu

Indras Goras stāsts: “Kad  mazais jau bija paaudzies līdz gadiņam, es atkal varēju sākt domāt par   atgriešanos bijušajā darbavietā – stjuarte, bet mani vairs nevilināja   iepriekšējā dzīve, jo pa šo auklēšanas laiku bija parādījušies jauni virzieni   un domas, ko vēlos darīt. Vienlaicīgi jutos – it kā būtu izņemta ārā pati no   sava ķermeņa gan fiziskā, gan emocionālā nozīmē, jo neliegšos, ka bērniņa   ienākšana manu dzīvi mainīja diezgan pamatīgi. No ceļošanas – uz mājās   sēdēšanu, no laika tikai sev un savām interesēm – mazulim, mājai un   gatavošanai. Nebiju pārliecināta, ka varu uzsākt nodarboties ar ko jaunu.   Traucēja arī liekie kilogrami.

Portālā „Māmiņu klubs” pamanīju konkursu   „Pavasara Skaistuma Kūre”, kur tika uzņemtas 6 māmiņas, kuru mazuļi   sasnieguši gada vecumu, lai kopīgi vingrotu, apmeklētu uztura speciālistu,   stilistu, kouču un tā visa rezultātā kļūtu skaistākas, laimīgākas un smaidīgākas.   Nedomājot pieteicos un mani uzņēma, un šodien mana pieteikumā rakstītā toreizējā   atskārsme patīkami pārsteidz, jo īpaši tādēļ, ka viss ir veiksmīgi izdevies:

„ Ir   daudzas lietas, ko vēlos īstenot arī bez svara zaudēšanas. Man tam ir   nepieciešama augsta pašapziņa, kas man kā jau lielākajai daļai sieviešu ir   atkarīga no pārliecības par savu vizuālo tēlu un emocionālās labsajūtas.   Biežās domas, kas veltītas, lai kritizētu savu ķermeni, var taču izmantot arī   pozitīvu ideju meklēšanai un realizēšanai.”

Šīs   kūres ietvaros, sarunās ar kouču Intu Santu, sapratu, ka, es ļoti labi zinu,   ko negribu, ko nevaru, kāda negribu būt, bet neprotu noformulēt, ko gribētu   un varētu. Un tur bija tā doma – pārslēgt savu ikdienas domāšanu, ka es   gribu, es varu, un es vēlos. Sarunās svara zaudēšanas tēma vairs tika   pieminēta tikai pastarpināti, jo nonācu pie atskārsmes, ka vispirms   jau pati sev esmu skaista un laimīga, tad patikšu arī citiem un atradīšu savu   harmoniju un īsto vietu dzīvē!

Tieši pēc gada, kopā ar savu dzīves biedru un   viņa brāli, uzvarējām LTV1 televīzijas biznesa ideju sacensībās „Firmas   Noslēpums”. Tā ir tieša saistība starp to, kā iegūtais kumoss pozitīvisma   manai pašapziņai un gribasspēkam, palīdzējis virzīties mērķa sasniegšanā – ne   tikai pieteikties šādām sacensībām, bet arī realizēt iecerēto biznesa projektu, ko jau tik ilgi   biju vēlējusies. Šobrīd strādājam pie projekta attīstīšanas: mobilu un videi   draudzīgu transportlīdzekļu mazgāšanas platformu un automazgātavu   tirdzniecības, un pašiem sava automazgātavu tīkla „Fresh Car” attīstīšanas.   Ir daudz darāmā, kas reizēm prasa veltīt gan brīvo laiku, gan laiku, ko   labprātāk veltītu citām nodarbēm.  Bet   tas, ka zinu un daru savam mērķim, tajā pat laikā neatkāpjoties no savas   vērtību skalas, ir koučinga nopelns, jo pirms gada sev nedz biju   nodefinējusi, kā tad īsti sasniegt iecerēto, nedz arī kas tad tā dzīve man ir   un kā to vēlos nodzīvot.”

Klients: Indra Gora, uzņēmēja

Koučs: Inta SANTA

Koučinga sesiju skaits: 10

Koučinga sesiju periods: 02.02.2011.-13.04.2011.

Jautājumus, ar kuru Indra griezās pie kouča: Svara zaudēšana.

Reālais ieguvums: Es zinu ko gribu! Un jā, mīnus 7 kg.

Visgrūtākais koučinga procesā: Tas bija liels iekšēju pārmaiņu laiks – ļauties tām!

Kontakti: www.freshcar.lv, indra.gora@inbox.lv tel.:22107039

‹ ATPAKAĻ

Draugi

X