Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Santa Leiboviča

RigaCoach.lv dibinātāja. Personīgās un komandu efektivitātes koučs.

Kopš 2009.gada koučings man ir kļuvis par veidu, kā domāt, dzīvot, veidot attiecības un atbalstīt cilvēkus un komandas. Mani klienti ir smējušies par to, ka neko daudz par mani koučinga laikā neuzzina. Un tas ir pareizi, jo katram mums visinteresantākais cilvēks ko iepazīt esam mēs paši, visinteresantākie ir procesi, kas notiek ar mums.  Esmu koučs, kurš ir trenējies klausīties, lai sadzirdētu, skatīties, lai ieraudzītu un just, lai būtu fokusā uz Tevi un tādejādi atbalstītu transformatīvos procesus gan Tevī, gan iespējams arī Tavā komandā. Mans uzdevums – kā gidam ar lukturīti izgaismot Tavu ceļojumu mikro un makro kosmosā, iekšējā un ārējā pasaulē. Es neesmu SUPER cilvēks ar SUPER spējām, vispareizākais un gudrākais uz šīs pasaules. Bet par Tevi gan es tā domāšu. Kopā mācīsimies dzīvot ar atvērtu prātu un ļauties brīnumiem.

Īsi par manu profesionālo darbību kopumā: man ir augstākā izglītība ekonomikā un biznesa vadībā (LU), daudz un dažādi sertifikāti, kas ļauj strādāt kā trenerei, koučam individuāli, kā arī ar komandām (Erickson College International). Ar koučinga klientiem nostrādātas vairāk kā 500 stundas. Strādāju arī ar organizāciju un ģimenes sakārtojumiem pēc B.Helingera metodes, sistēmisko koučingu.

Darba pieredze – vadoši amati biznesa un valsts pārvaldes struktūrās. Pēdējie 5 gadi vairāk saistīti ar biznesa apmācībām un koučingu. Kā trenere specializējos komandas attīstības treniņu vadīšanā, strādāju ar dažāda lieluma uzņēmumiem.

Esmu bijusi gan ICF (International Coach Federation) biedrs un ICF Latvia valdes locekle, gan LBKA (Latvijas biznesa konsultantu asociācija) valdes locekle, vietnes RigaCoach.lv idejas radītāja un biedrības dibinātāja.

Manuprāt koučings – tas ir process, sarunu sērija, kas palīdz atklāt savu iekšējo potenciālu, apzināties savas vērtības un stiprās puses, precizēt mērķus, izstrādāt stratēģiju to sasniegšanai un uzņemties atbildību par šo mērķu īstenošanu dzīvē.

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Raivo 08.03.2018 8:12

Santa lieliski spēj izvest gar maldugunīm un novest pie patiesajām domām, mērķiem un gribas. Personīgi iesaku Santu kā ļoti labu kouču un līdzgaitnieku mērķu sasniegšanā. Personīgi un no sirds novēlu Santai turpināt savas gaitas padarot laimīgus vēl daudzus cilvēkus.

Tīna 20.01.2018 9:24

Koučs bieži palīdzēja man sakārot juceklīgās domas, tāpat arī iedvesa pārliecību, ka vajag saņemt drosmi īstenot savas idejas un aicināja uzdrīkstēties tās vizualizēt.

Jevgeņija 15.02.2017 17:48

Mana sadarbība ar Santu kā kouču notika senajā 2014.gadā. Toreiz izeja no profesionālā strupceļa likās diezgan strauja un pat ...drastiska. Bet scenāriji, pie kuriem mēs ar Santu konsultācijas laikā nonācām, nostrādāja uz visiem 100%, ko es saprotu tagad, 2.5 gadiem paejot. Un katra no scenārijiem realizācija ir ļoti svarīgs dzīves pagrieziens uz labo pusi.

Anda 06.12.2016 14:23

Ļoti profesionāla un iejūtīga kā koučs, labs pavadonis un treneris manā izaugsmes ceļā. Ar milzīgu cieņu pret klienta paša dzīves pieredzi un uzmundrinošu ticību tam, ka varu daudz vairāk. Vairāk, nekā sākotnēji uzdrošinājos sev ticēt. Ja vēlaties mainīt savu dzīvi uz labo pusi un strādāt ar sevi, tad Santa Liepa ir laba izvēle. Bet neklausiet akli mani, izmēģiniet paši.

Marks 06.12.2016 14:23

Koučinga sesijas ar Santu Liepu man deva iespēju paskatīties uz savām darbībām, ko veicu ikdienā, no malas, kā arī palīdzēja man ātrāk sasniegt izvirzītos mērķus. No algota darbinieka esmu kļuvis par uzņēmēju, izveidojis savu firmu un veiksmīgi attīstu to. Galvenokārt tādēļ, ka ar koučinga palīdzību varēju sastādīt konkrētus plānus, lai sapratsu, kā savu mērķi sasniegt.

Austra 06.12.2016 14:22

Kad atnācu uz pirmo nodarbību īpaši lielas izpratnes par to kas ir koučings man nebija,biju nedaudz pesimistiska, jo nekādas psiholoģiskās konsultācijas negribēju. Bet jau pēc pirmās reizes jutos vienkārši lieliski! Bija tik viegli ar Santu runāt, un Tu pats vari izvēlēties, ko gribi sasniegt un atrisināt. Man noteikti ir palīdzējušas šīs sesijas, iet uz savu mērķi, soli pa solim un skaļi izsakot savus vārdus visas domas it kā sakārtojas pa plauktiņiem. Ar Santu ir ļoti viegli un patīkami komunicēt.

Kārlis 06.12.2016 14:22

Pie Santas vērsos laikā, kad tikko biju sācis strādāt jaunā amatā, saņemot ļoti grūtu vadības uzdevumu. Paralēli ārpus darba biju iesācis realizēt vēl vairākus ambiciozus mērķus. Un – nekādi netiku ar visiem darbiem galā. Santa palīdzēja saprast, kā rīkoties šādā situācijā un kurus mērķus sasniegt man šobrīd būtu vissvarīgākāk. Tāpat man izdevās būtiski uzlabot sava darba efektivitāti un motivāciju. Santa ir ļoti profesionāks koučs, kuru, precīzi atspoguļojot manis teikto un uzdodot jautājumus, palīdzēja saprast, kas ir tas, kas vajadzīgs, lai dzīve man sniegtu gandarījumu un piepildijuma sajūtu. Manuprāt, Santa ir lieliska izvēle, ja esi nonācis pie domas par koučingu.

Maksims M. 06.12.2016 14:21

Šobrīd izejot cauri noteiktam ceļam un konkrētiem noteikumiem vēlos padalīties ar pāris ieteikumiem tiem, kas tikai domā par kouča piesaisti savā dzīvē. Viss, ko rakstīšu Santa teikusi pašā sakumā, taču reālā apziņa nāk tikai ar laiku. Tātad: 1)Personīgā atbildība Neviens no šeit norādītiem koučinga speciālistiem, nekad un ne par kādu naudu nepadarīs tavu dzīvi sapnim līdzīgu. Lai cik banāli tas skan, bet lielākā daļa cilvēku nāk tieši ar tādām domām – atnākšu samaksāšu pāris eiro – un manā vietā visus manus “sū*us” salabos. Kā tādā veikalā. Tā tas nenotiek. Koučs ir kā kompass, pa pašu ceļu nāksies iet pašam. Kā tas tika ģeniāli pateikts visiem zināmā filmā The Matrix – “Es varu parādīt Tev durvis, bet jāieiet tajās Tev būs pašam” 2) Būt gatavam izmaiņām. Tas arī varētu skanēt dīvaini, bet izmaiņām un panākumiem var vienkārši nebūt gatavam. Jo jebkuras izmaiņas ir upurēšanās – spēja kaut ko atdot (laiku, nervus, personīgās klišejas). Ne katrs cilvēka tuvinieks ir gatavs tavām izmaiņām – un tas bieži atdzesē cilvēku un viņš atgriežas savā vecajā dīķī – jo nevar taču pievilt mammu/brāli/pusīti. Pārvaicājiet sev vēlreiz un pēc iespējas kārtīgi. Vai tiešām esat gatavi attiekties no vecās dažās vietās daudz komfortablākas dzīves – nezinājāmās, vēsās ar iespējāmām sāpēm dzīves dēļ? 3) Būt gatavam darīt. Mūsu lielākā problēma šķiet ir filozofēšana – mēs lasām kaudzēm grāmatu, gudri runājam. Koučingā ir jābūt gatavam pafilozofēt ar savu kouču uz vienas A4 lapas. Viss! Pārējais ir darbs. Un ja gada laikā neesi neko sasniedzis – tātad vari savākt savus puņķus un atzīties savā vājībā :) Veiksmi panākumos.

Maksims M. 06.12.2016 14:20

Šis noteikti ir tas kouča tips, kurš visu saliek pa plauktiņiem; Šis noteikti ir tas kouča tips, kas pieņem Tevi ar visiem taviem tarakāniem; Šis ir tas kouča tips, kas neizceļ savas vērtības, virs tavām vērtībām, lai kādas tās būtu; Šis ir noteikti tas kouča tips, kurš tevi nolaidīs uz zemes no “koučs izdarīs visu manā vietā” mākoņiem; Šis ir noteikti tas kouču tips, kuru uzskati par čomu; Šis ir noteikti tas kouču tips, kurš derēs tieši Tev. Par šo atsauksmi naudu saņēmis neesmu :) Lai Tev veicās Santa un uz tikšanos :)

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X