Iet uz sākumu Kas ir koučings? Meklēt kouču Par mums

Koučs

Solvita Kronberga

Personīgās izaugsmes un karjeras koučs. Pārmaiņu koučs.

Mani vienmēr interesējis cilvēks, sākot no ķermena šūnas līdz ekonomiskām aktivitātēm. Dažādu zinātņu sinerģija ir tā, kas palīdz uztvert pasauli plašāk un saskatīt likumsakarības, pieņemt cilvēku kā Visuma daļu. Vienmēr ir interesējis jautājums par iespēju pilnveidoties, augt un attīstīties. Kā atbilde uz šo jautājumu, manā dzīvē ir ienācis koučings. Uz savas ādas izbaudot procesa un rezultātu saldmi, sapratu, ka gribu šo instrumentu izmantot savas un citu cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai. Mana profesionālā darbība līdz koučingam bija saistīta ar reklāmas jomu, kura ir ļoti dinamiska un radoša. Arī šeit ir vajadzīgs ļoti plašs redzesloks. Analīze, komunikācija, organizatoriskie jautājumi – ikdiena. No anatomijas līdz ezotērikai, no teosofijas un psiholoģijas līdz reklāmai un mārketingam un gala rezultātā koučings? Vai tas viss nav par daudz? Dzīvi padarām interesantu mēs paši , un tāpēc dabiski attīstoties izvēlamies iespējas, kas bagātina iekšējo pasauli un padara dzīvi krāsaināku šeit un tagad. Koučinga metožu izmantošana man sniedz gandarījumu par klienta atklāsmēm, rezultātiem, pārmaiņām un tāpēc esmu gatava dalīties, iedvesmot un būt kopā.
Izglītība

Eneagramma Koučiem – CCE approved by ICF
NLP Meistars Jauno Psiholoģiju Centrs
Profesionāls koučs- Erickson College International (2013)
Eneagrammas Praktiķis- Jauno Psiholoģiju Centrs
Uzņēmējdarbības maģistrs (RISEBA)
Ģeografijas bakalaurs (LU)
Rīgas 1.pedagoģiskā skola

Darba pieredze. Mediju reklāmas profesionāle ar 15 gadu pieredzi vadošās mediju aģentūrās “OMD Latvia”, “PHD Latvia”, “Omnicom Media Group” un reklāmas aģentūrā “DDB Worldwide Latvia”.
Koučings ir konstruktīva kouča un klienta sadarbība, kuras rezultātā klients sasniedz sev svarīgus mērķus. Koučings rosina pārmaiņas gan cilvēkā, gan organizācijās. Pārmaiņas ir nenovēršamas. Dziļas pārmaiņas notiek ilgākā laika posmā līdzīgi kā tārpiņš transformējas par taureni vai no sēklas izaug koks. Koučinga sesijas laikā klients laiž kosmosā radīto domu par kādu sapni, par labāko iespējamo risinājumu u.tml., un ir milzīgs gandarījums par to, ka šī doma veikto darbību rezultātā kļuvusi par realitāti, un klienta identitāte ir atklāta no jauna. Koučings iedvesmo darīt izvēles ar apzinātību, tas trenē dvēseles muskuli pilnveidoties.
Ko es varu piedāvāt?
Turpmāk šajā tekstā izmantošu draudzīgo uzrunas formu Tu, lai būtu tuvāk.
Koučinga sesijas laikā es Tevī uzmanīgi klausīšos, maksimāli iejūtīgi veltīšu savu uzmanību, lai varētu sadzirdēt Tavu vēstījumu, lai uzdotu Tev piemērotu jautājumu, un izmantotu atbilstošu metodi, kas paātrinātu Tavu ceļojumu pretī izlolotam sapnim un panākumiem, pretī tam, kāds/-a vēlies būt. Šajā ceļojumā es būšu atbalsts un palīdzēšu noteikt virzienu, bet koordinātes un galamērķi Tu noteiksi un sasniegsi pats/-i. No Tevis es sagaidu atgriezenisko saiti, par to, cik ceļojums ir aizraujošs, interesants un piedzīvojumiem bagāts.
Es Tev varu palīdzēt atbrīvoties no ierobežojošām pārliecībām un seniem ieradumiem, kas kavē Tavu personisko izaugsmi, Tu varēsi veltīt visus spēkus saviem talantiem, un dzīvot saskaņā ar savām vērtībām.
Dodies ceļojumā uz patiesu sevis izzināšanu, potenciāla atklāšanu un mērķa sasniegšanu un sajūti taureņus vēderā! Aiziet!

Rīga,

Tel.: + 371 29 42 62 31

LV, RU

Likme: 42 €

Solvita.Kronberga@gmail.com

solvitakornberga

Solvita Kronberga raksta:
Latvijas darbaļaužu unikālās vērtības un biznesa koučings
Lēmumu pieņemšana

Pieteikties uz iepazīšanās sarunu

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Atsauksmes

Lūdzu aizpildi visus laukus!

Laurra.L 06.12.2016 14:39

Atsauksme Devos pie kouča , lai rastu skaidrību par to, kā tālāk rīkoties, lai saprastu savas izvēles un virzību. Biju mazliet apmaldījusies tajā , ko gribu un vēlos pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Aizraujoši ir meklēt atbildes un rast pārliecību par patiesām vērtībām, par to, ko vēlos no sirds. Es meklēju struktūru, un ar kouča jautājumiem šo struktūru ieguvu par to, kas man būtu labākais. Tā ir tik laba sajūta veltīt sev laiku un atrast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Vislabāk man patika, ka varēju pavērt priekškaru un ieskatīties nākotnē, un tad darīt visu to , lai sasniegtu izvirzītos mērķus Es ieguvu ļoti labas sajūtas un rīcības plānu, kas man tuvākajā laikā jādara. Tas deva tālāko stimulu, rīkojos un tagad esmu jau savādāka 🙂 Es ieteiktu Sovitu kā kouču tiem, kas meklē cilvēcīgu attieksmi, izpratni, bet tajā pašā laikā vēlas izvirzīt un sasniegt mērķus. Solvita kā koučs man palīdzēji izkāpt ārā no ierastajiem rāmjiem, ieraudzīt jaunas iespējas un sasniegt vairākus mērķus. Bija patīkami sadarboties :)

Patti I 06.12.2016 14:38

Par koučingu biju dzirdējusi gan dažādos semināros, gan paziņu lokā, tāpēc, kad radās iespēja, biju patiesi ieinteresēta iesaistīties šajā procesā un tikt pie rezultāta. Koučinga sesijās pie Solvitas uzzināju, kā varu sasniegt savus mērķus, kas iepriekš netika īstenoti, atlikti, iesākti un pamesti. Pratu izdalīt tuvākos, tālākos, izvēlēties pareizo taktiku un ceļus to realizēšanai. Pati sevi pazīstu visai labi, taču ar Solvitas jautājumu palīdzību, meklējot atbildes uz tiem, iepazinu sevi daudz dziļāk. Jau pirmajā reizē nonācām līdz vizuālam tēlam, kas ir kā metode , lai pozitīvi mainītu manu emocionālo stāvokli un virzītos uz mērķi. Nākamajā reizē mēs sadalījām manu lielo mērķi atsevišķos blokos, kā savas prasmes pilnveidot, pie kā strādāt katru dienu ar konkrētām darbībām. Nonācām līdz izcilai shēmai turpmākajam darbam, tika nosprausti konkrēti darbības soļi – super! Darbā uz savu mērķi es pie tiem pieturējos, kaut arī laika ziņā ne visos gadījumos tiku līdzi, ko nedaudz pamainīju attiecībā uz nākamo reizi un atguvu iekavēto. Mans ieguvums ir prast sadalīt savus mērķus, apzināties ieguvumu, ko tie man sniegs, noteikt reālu to realizācijas laiku, atrast pareizos soļus ceļā uz tiem un nepārvērtēt sevi ar pārlieku strauju vēlmi visu izdarīt tagad un tūlīt, kas agrāk radīja vien lieku stresu, plānoto soļu realizēšanas kavēšanu un beigu beigās pazaudēja jebkādu izpildes gaitu. Solvita kā cilvēks ir pozitīva, sabiedriska, zinoša, daudzpusīga, mērķtiecīga un uzticama. Kouču izmantot iesaku tiem, kam ir kāds mērķis, kas vēlas ko savā dzīvē izmainīt vai sasniegt, taču tam allaž ir pietrūcis laika, pareizās taktikas un motivācijas.

Мария 06.12.2016 14:37

Всё началось с идеи, которая возникла в один прекрасный день. Нужно было узнать насколько это идея может реализоваться, пришла мысль о том, что необходимо обратиться за помощью к коучу, до этого уже был опыт сотрудничества и был получен результат. Солвита очень чуткий, понимающий специалист, бережно относиться к клиенту. Возникает внутри полное доверие, очень приятно сотрудничать с таким специалистом. Идея, которая затем трансформировалась в реальную цель, затем была рассмотрена по цепочки, вопрос за вопросом и всё сразу стало понятно, на что надо обратить внимание, какие ресурсы могут помочь для реализации достижении поставленной цели. Солвита находит способы при помощи, которых рассматривается цель с разных сторон, держит в состоянии вдохновения и стимула. Сессия была очень интересной, продуктивной, рассматриваются и активизируются сильные стороны личности человека. Спасибо за полученный результат. Рекомендую всем обращаться к коучу, для того, чтоб успешно достичь поставленной цели, как в карьере, так и любой сфере жизни. Спасибо!

‹ ATPAKAĻ UZ KOUČU SARAKSTU

Draugi

X